Оптово-роздрібна торгівля продуктами харчування

На сьогоднішній день ми співпрацюємо більше ніж з 200 закордонними та українськими компаніями. Перед своїми партнерами ми ставимо досить високі вимоги та працюємо лише з тими, які можуть гарантувати й приймати на себе відповідальність щодо якості та своєчасного постачання продуктів.
Ми успішно працюємо на ринках України, Литви, Латвії, Естонії, Польщі  та інших країн.
Нашими клієнтами є підприємства, установи, організації державного та приватного сектору. Ми орієнтовані на співпрацю як з представниками дрібної торгівлі, так і з найбільшими роздрібними мережами. Особливу увагу ми приділяємо нашим партнерам з каналу HoReCa.

Переваги співпраці з нами:

  • Широкий асортимент — більше 5 000 найменувань.
  • Склади та логістика — власні складські приміщення та розвинена логістична система дають можливість оперативно реагувати на запити клієнтів.
  • Надійність та досвід — компанія успішно веде бізнес у сфері оптової торгівлі починаючи з 1946 року. Ми цінуємо наші відносини з кожним партнером і тому підтримуємо міцні зв’язки як з постачальниками, так і з покупцями.
  • Привабливі ціни — за рахунок того , що ми отримуємо товар великими партіями безпосередньо від виробників та найбільших дистриб’юторів, ми маємо можливість пропонувати більш цікаві ціни.
  • Обслуговування та якість — компетенція наших співробітників та ретельно підібраний асортимент є основоположними елементами нашого успіху.

Контакти для співробітництва:
+380 67 579 2700