Смачні сніданки для київських школярів!

Смачні сніданки для київських школярів!

ТОВ “ПОНТЕМ.УА” продовжує реформу шкільного харчування у м. Києві. З нового навчального року школярі Дарницького, Дніпровського, Солом’янського, а також 9 шкіл Святошинського районів столиці харчуються за новим меню, в основу якого лягли страви зі збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах, що розроблявся нашою компанією спільно з кулінарним експертом Євгеном Клопотенком.

Орієнтовне двотижневе меню для організації одноразового харчування по загальноосвітніх навчальних закладах для учнів 1-4 та 5-11 класів було погоджено Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві.

 

Серед нових страв, якими із-задоволенням смакують школярі, рис-паелья, мак-н-чіз, биточки з цибулевим соусом, пастуший пиріг та ін.

Компанія ТОВ “ПОНТЕМ.УА” не лише першою з поміж компаній-організаторів шкільного харчування в Україні розпочала реформу шкільного харчування, а й впроваджує нові стандарти якості в цій сфері, а також веде постійний діалог з учасниками освітнього процесу – вчителями, батьками, учнями, з тим, щоб шкільне харчування задовольнило найвибагливіші вимоги діточок.