ПОНТЕМ.УА забезпечить гаряче харчування для 39 навчальних закладів Дарницького району Києва

ПОНТЕМ.УА забезпечить гаряче харчування для 39 навчальних закладів Дарницького району Києва

Компанія “ПОНТЕМ.УА” стала переможцем тендеру на постачання послуг з організації шкільного харчування у закладах загальної середньої освіти Дарницького району м. Києва.

Відповідно до Договору, укладеного за результатами тендеру ТОВ “ПОНТЕМ.УА” з Управлінням освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, компанія здійснюватиме послуги шкільного харчування у 39 навчальних закладах Дарницького району.

Зокрема, до кінця 2019 року, компанія забезпечуватиме харчування учнів 1-4 класів, а також учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей із сімей учасників АТО та сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

Компанія “ПОНТЕМ.УА” постійно працює над покращенням раціону шкільного харчування та пропонує меню, яке відповідає потребам дитини.

В рамках проекту “Нове шкільне харчування”, у листопаді, 2018 року, працівники “ПОНТЕМ.УА”, спільно з відомим кулінарним експертом Євгеном Клопотенком, провели двотижневе тестування приготування страв для більш ніж 1000 учнів трьох шкіл Дніпровського району міста Києва згідно з новим Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах.

Результати опитування дітей підтвердили успішність та правильність обраного шляху, хоча найкращою винагородою для нашої команди став той факт, що після обіду дитячі тарілки залишалися пустими.

20 грудня 2018 року, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів видала Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, відповідно до якого рецептури Збірника відповідають вимогам безпеки для здоров’я і життя людини і можуть бути використаними за призначенням та можуть бути погодженими (затвердженими).