Калейдоскоп нового шкільного харчування від компанії “ПОНТЕМ.УА”

Калейдоскоп нового шкільного харчування від компанії “ПОНТЕМ.УА”

Компанія “ПОНТЕМ.УА”, в рамках реалізації проекту “Нове шкільне харчування”, продовжує впроваджувати у закладах загальної середньої освіти міста Києва смачні та поживні страви зі “Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах” відомого кулінарного експерта Євгена Клопотенка. Метою проекту “Нове шкільне харчування” є підвищення рівня культури здорового харчування школярів.

Рецепти (технічні картки), що наведені у Збірнику, отримали позитивний висновок Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та можуть бути використані за призначенням.

ТОВ “ПОНТЕМ.УА” є першою компанією на ринку громадського харчування України, яка почала впроваджувати нове шкільне харчування на практиці. Зокрема, у листопаді, 2018 року, наша компанія провела успішне пілотне тестування нового двотижневого меню у трьох школах Дніпровського району міста Києва. Сьогодні, нове шкільне харчування впроваджується у кількох десятках закладів загальної середньої освіти м. Києва.

Пропонуємо вашій увазі страви зі Збірника Євгена Клопотенка, приготовані поварами ТОВ “ПОНТЕМ.УА” у шкільних їдальнях закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Школа №311 м. Києва:

Школа №185 м. Києва:

Школа №290 м. Києва:

Школа №296 м. Києва, Школа №11 м. Києва:

 

Школа №154 м. Києва:

Школа №332 м. Києва: