Заява: Проти ТОВ “ПОНТЕМ.УА” розпочато брудну інформаційну атаку

Заява: Проти ТОВ “ПОНТЕМ.УА” розпочато брудну інформаційну атаку

ТОВ “ПОНТЕМ.УА” повідомляє про інформаційну атаку, спрямовану на дискредитацію компанії в очах громадськості та монополізацію ринку шкільного харчування в м. Києві суб’єктами господарювання, що пов’язані з окремими чиновниками Київської міської державної адміністрації.

ТОВ “ПОНТЕМ.УА” – компанія зі 100% іноземними інвестиціями, засновником якої є Закрите акціонерне товариство “БАЛТІЙОС ПАСЛАУГУ ГРУПЕ” (Литовська Республіка), була зареєстрована у 2016 році.
Компанія, незважаючи на протидію та порушення антимонопольного законодавства з боку організаторів торгів, неодноразово ставала переможцем публічних торгів з організації харчування в навчальних закладах міста Києва. На сьогодні, компанія займається організацією шкільного харчування в 110 навчальних закладах міста Києва.
У 2017 р. ТОВ “ПОНТЕМ.УА” отримало Сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2005, що підтверджує застосування підприємством міжнародної системи контролю ризиків для харчової продукції. У 2018 р. компанія успішно пройшла перевірку зовнішнього аудиту щодо контролю впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів. Крім того, ТОВ “ПОНТЕМ.УА” отримало Сертифікат ISO 14001, який підтверджує якість та надійність діючої на підприємстві системи екологічного менеджменту, екологічність виробництва, мінімізацію негативного впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище, дотримання підприємством законів, правил, вимог, спрямованих на збереження довкілля.
Як соціально відповідальна компанія, ТОВ “ПОНТЕМ.УА” веде постійний діалог з адміністрацією навчальних закладів, учнями та їх батьками з питань удосконалення організації шкільного харчування, підвищення рівня надання відповідних послуг. Наша компанія, першою в Україні, розпочала впровадження нового шкільного харчування за рецептурним збірником, розробленим у співпраці з кулінарним експертом Євгеном Клопотенком.
Водночас, в останні тижні проти ТОВ “ПОНТЕМ.УА” розпочата брудна інформаційна компанія в ЗМІ та соціальних мережах, спрямована на нанесення шкоди нашій діловій репутації. У зазначеній кампанії приймають активну участь окремі київські чиновники, а її апофеозом стало поширення інформації про нібито грубі порушення санітарних норм, виявлені в одній із столичних гімназій, організацію харчування в якій здійснює ТОВ “ПОНТЕМ.УА”, водночас, доступ до харчового блоку якої, постійно мали сторонні особи.

Слід наголосити, що за час діяльності на ринку шкільного харчування м. Києва, ТОВ “ПОНТЕМ.УА” не допустило жодної ситуації, яка б загрожувала здоров’ю дітей, на відміну від ряду інших суб’єктів господарювання (в т.ч. – комунальних підприємств), внаслідок діяльності яких отруїлися сотні школярів столиці.
Цілеспрямовані дії чиновників від освіти призвели до того, що під загрозою опинилося харчування школярів у Солом’янському районі міста Києва. Через невідповідність тендерної документації вимогам законодавства (що може свідчити про намагання “підігнати” її під одного з учасників торгів), ТОВ “ПОНТЕМ.УА” змушене було звернутися з відповідною скаргою до Антимонопольного комітету України. Аналогічна ситуація неодноразово відбувалася і в інших районах Києва, зокрема в Оболонському районі, де харчування школярів організовано без проведення публічних закупівель.

Від небайдужих киян стало відомо, що чиновники від освіти, через деяких наближених до них батьків учнів навчальних закладів м. Києва, найближчими днями організовуватимуть в соціальних мережах публікації негативних коментарів щодо шкільного харчування у навчальних закладах, за яке відповідальне ТОВ “ПОНТЕМ.УА”. Зокрема, такі вказівки, за кілька днів до розгляду скарги ТОВ “ПОНТЕМ.УА” в Антимонопольному комітеті з приводу публічних закупівель, організованих Управлінням освіти Солом’янської у місті Києві РДА, надійшли до ряду шкіл Солом’янського району м. Києва.

З огляду на вищезазначену ситуацію, ТОВ “ПОНТЕМ.УА”, змушене звернутися до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Генерального прокурора України, з проханням вжити заходів реагування щодо припинення протизаконних дій, спрямованих на перешкоджання господарській діяльності компанії, поширення відносно компанії недостовірної інформації, що шкодить її діловій репутації, а також не допущення фактів недобросовісної конкуренції на ринку шкільного харчування міста Києва, наслідком чого є додаткові витрати з міського бюджету та виникнення загрози здоров’ю і життю київських школярів.